Poznaj naszą fundację

Statut fundacji jest dostępny po kliknięciu w przycisk "Przeczytaj statut"

Social media

Dlaczego powstała Fundacja Pomocy Psychologicznej?

Bo mimo wszystko życie jest wspaniałą przygodą. Bo na każdego czekają ludzie, którzy przywitają nas z uśmiechem na twarzy. Bo gdy żyjesz i masz siłę, możesz kochać innych i wnosić dobro na ten świat.

Bo każdy zasługuje na kolejną szansę. Bo każdy zasługuje na to, by ktoś podał dłoń i pomógł podnieść się z dna. Ale też dlatego, że naszymi rękami i naszymi sercami kocha Bóg i to On przychodzi do tych strapionych życiem.

Bo wiemy jak to jest być na dnie i patrzeć na pokrwiawione przedramiona. Bo wiemy co to znaczy stracić nadzieję i chcemy tą nadzieję dać na nowo. Bo wiemy jak to jest, gdy przepełnia Cię pustka, a przyszłość wydaje się czarną otchłanią.

Bo jest nadzieja – zawsze jest nadzieja! Bo nie wiesz co stanie się jutro… ale cokolwiek się stanie, robimy to, byś wiedział, że zawsze jest ktoś, komu na Tobie zależy, dla kogo jesteś ważna… by móc powiedzieć Ci, że jest ktoś, kto czeka, by jeszcze raz zobaczyć Twój uśmiech.

Źródło: https://forumprzeciwdepresji.pl/depresja/o-chorobie/statystyki

Ludzie Fundacji

grzegorz myszor

Grzegorz Myszor
Fundator

Góry, Bóg i muzyka – to najważniejsze sprawy dla Grzegorza. Lubi zagrać w Counter Strike, uprawiać sporty i angażować się społecznie.

team free

To możesz być Ty
Zgłoś się

Jeśli chcesz być częścią fundacji – zgłoś się do nas. Zacznij od wolontariatu, a kto wie co zrobimy razem w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

team free

To możesz być Ty
Zgłoś się

Chcesz działać? Może studiujesz psychologię i masz wartościową wiedzę, która mogłaby pomóc innym? A może znasz się na zbieraniu datków i sprawisz, że co miesiąc wpadną dodatkowe pieniądze na pomoc naszym podopiecznym?

Koniecznie się do nas zgłoś! Nie musisz się zobowiązywać do stałej współpracy. Dajesz od siebie tylko tyle ile możesz. Tutaj liczymy na zdrowe pomaganie!

Zajrzyj na stronę „Wolontariat” lub wypełnij poniższy formularz i skontaktuj się z nami!